GenelModern Şehiler İçin Beton Park Ekipmanları

3 Şubat 2020by parkworld

Modern Şehiler İçin Beton Park Ekipmanları Park, bahçe ve benzeri alanlarda özel mobilya seçenekleri, çevrenin güzelleşmesinde etkili rol oynamaktadır. Parkta oyun oynayan anne ve babalar, parktaki beton mobilya seçeneklerini tercih etmektedir. Yürüme problemi olanlar için bir bank bulmak çok önemlidir. Bu nedenle belediyeler gezi alanlarına ve halka açık mekanlarda bu ürünleri tercih etmektedir. Modern şehirler...

Modern Şehiler İçin Beton Park Ekipmanları

Park, bahçe ve benzeri alanlarda özel mobilya seçenekleri, çevrenin güzelleşmesinde etkili rol oynamaktadır. Parkta oyun oynayan anne ve babalar, parktaki beton mobilya seçeneklerini tercih etmektedir. Yürüme problemi olanlar için bir bank bulmak çok önemlidir.

Bu nedenle belediyeler gezi alanlarına ve halka açık mekanlarda bu ürünleri tercih etmektedir. Modern şehirler için beton park ekipmanları, sosyal yaşantının bir parçasıdır. Engelliler için de bu banklar çok faydalıdır. Özellikle yürüme problemi yaşayanlar, bir bank görünce sevinmektedir.

Uzun Ömürlü Kaliteli
Günümüzde belediyeler, dayanıklı ve kullanışlı olması nedeniyle betonarme mobilya ürünlerini tercih etmektedir. Kaliteli ve aynı zamanda estetik özelliğe sahip olan dayanıklı beton park ekipmanları kolay montajlanmaktadır. Montaj işlemi beton zemine yapılmaktadır. Sağlam, kullanışlı ve aynı zamanda uzun ömürlü olan bu ürünler, dört mevsim kullanılmaktadır. Montaj işleminde, betonun ağırlığını kaldırabilecek somunlar kullanılmaktadır.

Belediyelerce tercih edilen beton park ürünlerimiz, özel mülkiyet sahipleri tarafından da tercih edilmektedir. Özel dekorasyon çalışması yapan bütün şirketler için estetik özelliğe sahip uzun ömürlü beton park ekipmanları tercih edilmektedir. Kir tutmayan ve renk değiştirmeyen ürünlerimiz, uzun süre estetik özelliğini korumaktadır.

Etkili ve Pratik Çözüm
Açık hava mobilyaları, güneş, yağmur ve kar gibi olumsuz etkenlere karşı dayanıklı olmalıdır. Sıradan ahşap park ürünleri uzun süre kullanılmamaktadır. Kısa sürede deforme olan kalitesiz ürünler, tercih edilmemektedir.

Üretim, nakliye, montaj ve servis kategorilerinde çözüm üretmeye devam eden firmamız, mobilyanın kullanılacağı çevreye uygun ürün seçeneği sunmaktadır. Oyun parklarında, piknik alanlarında, halka açık bahçe ve sahillerde, içi demirli betonarme mobilyalar tercih edilmektedir. Neme karşı dayanıklı olması nedeniyle sahillerde beton bank seçenekleri tercih edilmektedir.

Çöp kovaları ve piknik masaları gibi modellerin yanı sıra koltuk tarzı modeller, bu kategoride tercih edilmektedir. Ayakları beton üst kısmı ahşap veya komple beton modeller, sitemizde alıcısını bekliyor. Sırt ve kolçak kısmı olan mobilya tasarımlarının yanı sıra sadece oturma kısmı olan modeller de bulunmaktadır. Ahşapsız beton tasarımlardaki estetik çizgi, parkın genel estetiği ile uyumlu özelliklere sahiptir. Kataloğumuzu inceledikten sonra en uygun modelleri tercih ederek sipariş edebilirsiniz.

Doğal Estetik Görünüm
Tasarımlarımızda kullanılan beton, kendinden desenli özelliklere sahiptir. Estetik görünüm özelliğine sahip bu tasarımlarda boya yoktur. Ahşap kısımlar, Orijinal ahşap görüntüsüne sahiptir. Neme ve ısıya karşı dayanıklı olan ahşap bölüm, kaplaması sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Doğramalar, beton kısımla uyumlu olacak şekilde kesilmektedir.

Kullanım kalitesi bakımından oldukça kaliteli olan banklar, kırılma, dökülme veye çökme gibi problemlerle karşılaşmamaktadır. Ayak tasarımı ve üst kısımdaki ahşap tasarımı, uzun yıllar pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Firmamız yedek parça ve servis hizmeti sunmaktadır. Değiştirme veya tamir gerektiği zaman müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Servis ve yedek parça, beton bankların kullanım ömrünü uzatmaktadır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image