GenelMetal, Ahşap Ve Beton Çöp Kova Modelleri

5 Şubat 2020by parkworld

Metal, Ahşap Ve Beton Çöp Kova Modelleri Kullanım ömrü oldukça uzun olan çöp kovası modellerini özel olarak imal etmekteyiz. Parklara, bahçelere ve çeşitli dış mekan alanlarına dayanıklı ve dekoratif nitelikte çöp kovası üretimi yapılmaktadır. Dış mekan için en dekoratif ve uzun ömürlü modeller metal kovalar olarak düşünülse de bu ürünlerde de kullanılan malzemenin kalitesine göre...

Metal, Ahşap Ve Beton Çöp Kova Modelleri

Kullanım ömrü oldukça uzun olan çöp kovası modellerini özel olarak imal etmekteyiz. Parklara, bahçelere ve çeşitli dış mekan alanlarına dayanıklı ve dekoratif nitelikte çöp kovası üretimi yapılmaktadır. Dış mekan için en dekoratif ve uzun ömürlü modeller metal kovalar olarak düşünülse de bu ürünlerde de kullanılan malzemenin kalitesine göre değişmektedir.

Ürünün maliyeti düştükçe malzemenin kalitesi de azalmaktadır. Bununla birlikte düşük maliyetli ve kısa ömürlü malzemeler yapılmaktadır. Firmamız uygun fiyat garantisiyle kaliteli malzemeden çöp kovası üretimi yapmaktadır. Bu noktada müşteri memnuniyeti noktasında hassasiyet gösterdiği de bilinen bir gerçektir.

Uzun Ömürlü ve Kaliteli Metal Çöp Kovaları 

Sac malzeme kullanılarak yapılan, dayanıksız metal kovalar, uzun ömürlü değildir. Bu sebeple kısa sürede değişim gerektirmektedir. Üstelik bu kovaların saklama haznesi kısa sürede dolmaktadır. Ancak kaliteli malzemeyle üretilmiş olan metal çöp kovası uzun yıllar kullanım garantisi vermektedir. Yağmur, kar, dış ortamdan kaynaklanan darbelere karşı dayanıklılığını korumaktadır.

Üretim sırasında metal çöp kovası depolama haznesi geniş tutulmaktadır. Dış görünüş olarak dekorasyonu ön plana çıkaran şık bir görüntü sunmaktadır. Parklarda, bahçelerde ve piknik alanlarında ortaya çıkabilecek çevre kirliliğine etkili çözüm geliştirmektedir. Depolama haznesinden taşan çöplerin oluşturduğu görüntü kirliliği metal çöp kovalarında bulunmamaktadır. Müşterilerin memnuniyeti ve beklentisi ölçüsünde üretimler kalın ya da ince malzemelerden yapılabilmektedir. Ancak kalın metal sac her zaman daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Dilediğiniz depolama malzemesine uygun çöp kovalarının seri üretimi yapılmaktadır.

Ahşap Çöp Kovalarıyla Şık Mekanlar
Kır alanlarında, parklarda ve şehir merkezlerinde dekoratif şıklık sunan ahşap çöp kovası oldukça şık tasarımlara sahiptir. Bu ürünler modern bir görüntüye sahiptir. Kullanışlılığı yüksektir. Ayrıca şık tasarımıyla özellikle şehir merkezlerine dekoratif bir hava katmaktadır. Dayanıklılığı ise kullanılan malzemenin niteliğine göre değişmektedir. Kullanılan ahşap kaliteli malzemeden üretildiği için dış etkenlere karşı herhangi bir olumsuz durum oluşmaz. İç haznesi geniş ve kapaklıdır. Bu sebeple görüntü kirliliğine sebep olmaz.

Ahşap ürünlerin dış mekanlarda dayanıklı olmadığına dair bir ön yargı söz konusudur. Ancak ahşap tamamen doğal malzemeden üretildiği taktirde oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü olmaktadır. Ürünlerimiz dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kullanılan malzeme doğaldır. Bu sebeple doğal, göze hitap eden, nitelikli ürünleri uygun fiyat garantisiyle hizmetinize sunmaktayız.

Beton Çöp Kovasıyla Üstün Dayanıklılık 
Uzun yıllar kullanılabilecek ve eskimeyecek bir çöp kovası arayanlar için beton çöp kovası oldukça avantajlı bir seçim olacaktır.Beton modeller, sabit ve dayanıklıdır. Herhangi bir zarar görmez. Bu sebeple değişme riski bulunmaz. Çöp haznesi geniş olan modeller çevre kirliliğinin önünde büyük bir engel teşkil etmektedir. Tamamen doğal ve özgün bir görüntü sergileyen beton modeller ile mekana renk katmak mümkündür.

Kullanılan malzemenin niteliği beton kovalarda da değişkendir. Kaliteli ve güvenilir kerpiç malzemeden üretilen modeller daha uzun ömürlü ve darbelere karşı dayanıklıdır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image