GenelUzun Ömürlü Beton Oturma Bankları

1 Şubat 2020by parkworld

Uzun Ömürlü Beton Oturma Bankları Kent mobilyaları çevre dekorasyonunun en önemli parçalarından biridir. Her geçen gün gelişen şehir hayatı, estetik kent mobilyaları sayesinde daha güzel bir görünüme sahip olmaktadır. Firmamız, kamelya, beton oturma bankları, beton çiçeklik, ahşap oturma grupları, beton park ekipmanları ve piknik masası gibi ürün seçeneği sunmaktadır. Ailece piknik yapılan alanlarda karşılıklı modeller...

Uzun Ömürlü Beton Oturma Bankları

Kent mobilyaları çevre dekorasyonunun en önemli parçalarından biridir. Her geçen gün gelişen şehir hayatı, estetik kent mobilyaları sayesinde daha güzel bir görünüme sahip olmaktadır. Firmamız, kamelya, beton oturma bankları, beton çiçeklik, ahşap oturma grupları, beton park ekipmanları ve piknik masası gibi ürün seçeneği sunmaktadır. Ailece piknik yapılan alanlarda karşılıklı modeller tercih edilmektedir.

Beton Park Mobilyaları
Bu kategoride birbirinden şık ve zarif ürün seçenekleri sunan şirketimiz, çevresel özellikleri dikkate alarak ürün tasarlamaktadır. Ürün modellerimiz özellik bakımından farklı özelliklere sahiptir:

Çocuklarınız parkta eğlenirken sizinde oturacak bir yere ihtiyacınız olacak. Firmamız çocuk oyun parkları için beton oturma bankları kategorisinde, parklara özel model seçeneği sunmaktadır.

Yaslanma yeri olan ve kolçaklı modellerin yanı sıra sadece oturma yeri olan modeller de bulunmaktadır. Oturma yeri ahşap ve betonarme modeller, kullanım alanına göre tercih edilmektedir. Ahşap olan modellerde çürüme veya deformasyon meydana gelmemektedir. Neme karşı özel izolasyona sahiptir. Tek kişilik modellerden iki veya üç kişilik modeller, kullanım alanının özelliğine uygun şekilde tasarlanmaktadır.

Aradığınız Estetik Çevre Mobilyası
Karşılıklı modeller, genellikle piknik alanlarında kullanılmaktadır. Oturma yeri ahşap olan bu modeller, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Piknik alanlarında ve sahillerde, en uygun noktalara monte edilmektedir.

Sağlıklı ergonomik ve rahat oturum özelliğine sahip uzun ömürlü oturma bankları, sıradan ürünler değildir. Özel betonarme yapı, dışarıdan gelen nemi dışarıda tutmaktadır. Beton kısmında bulunan özel bir madde, yağmur ve kar gibi nemli etkenleri dışarıda tutmaktadır. Bu nedenle kırılma veya çatlama meydana gelmemektedir. Özel harcı ve iç kısmındaki demiriyle dış mekana özel tasarlanmaktadır.

İmalat Nakliye Montaj ve Servis Hizmeti Sunuyoruz
Özel bahçe ve park tasarımları için üretilen ürünlerimiz, firmamızın ürünüdür. Üretim aşamasından sonra nakliye ve montaj işlemi de ekibimiz tarafından gerçekleşmektedir. Üründe deforme veya benzeri bir durum meydana gelirse, firmamızı aramanız yeterlidir. Gerektiği zaman eski veya yıpranmış beton mobilyalar, isteğe uygun bir şekilde yeni model beton mobilya seçenekleriyle değiştirilmektedir.

Kent mobilya modellerimizde demir kullanılmaktadır. İç kısmındaki demir, bölünme, kırılma ve çatlama gibi durumların meydana gelmesini önlemektedir. Bu demir, mobilyanın daha uzun ömürlü olmasında önemli rol oynamaktadır. Oturma yeri ahşap veya beton olan modeller uzun yıllar kullanılmaktadır. Boya veya vernik gibi renklendirici ve koruyucu işlemlere ihtiyaç duyulmamaktadır. Beton malzemenin estetik görünümü ve ahşap kısmının özel tasarımı, estetik bir görünüm kazandırmıştır.

Kullanım Alanına Uygun Şekilde Tasarlanmaktadır
Parklarda görmeye alıştığımız kent mobilyaları, bu gün birçok alanda güvenle kullanılmaktadır. Parkların yanı sıra ormanlık bölgelerde ve sahil bölgelerinde estetik çevre mimarisinin bir parçasıdır. Zemine monte edilen bu ürünler taşınmaz özelliğe sahiptir. Çökme, devrilme ve benzeri durumlarla karşılaşmayan beton park mobilyaları, her türlü hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image