GenelHer Yaşa Uygun İç Mekan Çocuk Oyun Grupları

7 Şubat 2020by parkworld

Her Yaşa Uygun İç Mekan Çocuk Oyun Grupları Her yaşa uygun iç mekan çocuk oyun grupları internet ve Whatsapp üzerinden kolaylıkla sipariş ediliyor. Son derece dayanıklı olan bu ürünlerin garanti süreleri ise 4 ile 6 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Çocukların güvenliği ön planda tutulup üretiminde insan ve çevre sağlığını riske atacak hiçbir malzeme kullanılmamıştır. Ahşap...

Her Yaşa Uygun İç Mekan Çocuk Oyun Grupları

Her yaşa uygun iç mekan çocuk oyun grupları internet ve Whatsapp üzerinden kolaylıkla sipariş ediliyor. Son derece dayanıklı olan bu ürünlerin garanti süreleri ise 4 ile 6 yıl arasında değişkenlik göstermektedir. Çocukların güvenliği ön planda tutulup üretiminde insan ve çevre sağlığını riske atacak hiçbir malzeme kullanılmamıştır.

Ahşap Oyun Grupları 
Ahşap oyun grupları iç mekan ürün çeşitleri kategorisinde yer alan ilk seçenektir. Plastik yerine ahşap malzemelerden üretildiği için tamamen sağlıklı bulunan bir ürün grubudur. Tüm iç mekanlarda, spor tesislerinde kullanılabilir. Hazır olarak monte halde gönderildiği için kurulumu da en az kullanımı kadar pratiktir. Başta salıncak olmak üzere artık bir klasik olarak kabul edilen birçok farklı oyuncak bu setlerin içerisinde bulunuyor. Tekli salıncaklar çok uygun fiyatlarla alıcılarla buluşurken ikili salıncaklarda da yüzde yirmiye varan indirimler yapılıyor. Renk seçenekleri ise katalogların içerisinde yer alıp herhangi bir fiyat farkı ödenmeksizin satın alınabilir. Kaydırak ve tahterevalli gibi ürün çeşitleri de mevcuttur.

Soft Play Oyun Grupları 
En çok incelenen ve satın alınan iç mekan oyun grupları içerisinde ilk sırayı soft play oyunları yer alıyor. 5- 12 yaş grubu için uygun olan bu oyunlar çok renkli oyuncak topları bünyesinde barındırıyor. Dört tarafı da korunaklı olan bu oyun sahası içerisinde kırmızı, sarı, yeşil ve turuncu gibi renkler ön plandadır. Topların dışında balonlar da iç yapısında mevcuttur. Çocuklar zıpladıkça balonlar havalanmakta ve eğlenceli bir görüntü ortaya çıkmaktadır. Bu oyun gruplarının toplam garanti süreleri ise 2 yıldan başlıyor.

Trambolin Oyun Grupları 
Trambolin oyun grupları kırmızı, sarı ve mavi gibi canlı renklerle alıcıların beğenisine sunuluyor. Anaokulu, kreş, spor salonu gibi iç mekanların tamamında rahatlıkla kullanılabilir. Yumuşak bir dokuya sahip olan bu oyun grupları çocukların güvenliği ön planda tutan korunaklı bir yapıdadır. Ambalaj içeriğinde kurulumunu sağlayan metal aksamlar ve diğer aparatlar yer almaktadır. Hem internet üzerinden hem de telefon ve Whatsapp üzerinden sipariş edilebilir. Tahmini teslimat süresi ise sadece 3 iş günüdür. Uygun maliyette iç mekan çocuk oyun grupları altı aya varan taksit imkanlarından faydalanılarak da sipariş edilebilir.

Merdivenli Çocuk Oyun Grupları
Son seçenekler içerisinde merdivenli çocuk oyun grupları yer alıyor. İki katlı olan bu ürünler fazla sayıdaki çocuğun bir arada ve aynı anda oynamasını sağlamaktadır. Canlı renkleri ile birlikte son derece dekoratif bir görüntüye sahip olan merdivenli oyun grupları hem filtreli hem de brandalıdır. Dış koruma ağı sayesinde istenmeyen kazaları önler ve çocukların güven içerisinde eğlenmesini sağlar. Ayrı kısmında top havuzu da yer almaktadır. En büyük ve en dar genişlikleri satın alma aşamasında incelenerek seçilebilir. Silinebilir kumaşlarla üretildiği için temizlenmesi de son derece pratik olan bu ürünler anında sipariş edilebilir.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image