GenelÇok Amaçlı Sbr Modüller Kauçuk Modelleri

24 Ocak 2020by parkworld

Çok Amaçlı Sbr Modüller Kauçuk Modelleri Stiren Bütadien Rubber kelimelerinin kısaltılmışı olan SBR, kauçuk modelleri içerisinde hesaplı ve aynı zamanda kaliteli olan modeldir. Çocukların neşe kaynağı oyun parklarında kullanılmaktadır. Sbr modüler kauçuk modelleri oyun parkları dışında, birçok alanda kullanılmaktadır. İstediğiniz Modeli Tercih Edebilirsiniz Çocuklara özel oyun odalarında, oyun bahçelerinde ve bahçe tasarımlarında, çevre dekorasyonuna uygun...

Çok Amaçlı Sbr Modüller Kauçuk Modelleri

Stiren Bütadien Rubber kelimelerinin kısaltılmışı olan SBR, kauçuk modelleri içerisinde hesaplı ve aynı zamanda kaliteli olan modeldir. Çocukların neşe kaynağı oyun parklarında kullanılmaktadır. Sbr modüler kauçuk modelleri oyun parkları dışında, birçok alanda kullanılmaktadır.

İstediğiniz Modeli Tercih Edebilirsiniz
Çocuklara özel oyun odalarında, oyun bahçelerinde ve bahçe tasarımlarında, çevre dekorasyonuna uygun şekilde kullanılmaktadır. Ayrıca spor salonlarında ve tenis kortlarında da kauçuk zemin çalışmalarına rastlamak mümkündür. Sbr kauçuk fiyatları, metrekare bazında hesap edilmektedir. Ayrıca işçilik konusu da fiyatı etkileyen konular içerisinde yer almaktadır.

Karo kauçuk modelleri, oyun parkı serisinin özelliklerine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Canlı renklerin hakim olduğu serilerde açık renkli kauçuk modelleri tercih edilmektedir. Dış mekana özel tasarlanan bu ürün, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklıdır.

Parklar Çocukların Dünyasıdır
Şehirleşmenin hat safhaya ulaştığı ve çocukların sanal dünyada hapsolduğu günümüzde, oyun parklarına olan ihtiyaç artmaktadır. Hayal dünyasına kapı açan özel tasarım oyun park tasarımlarımız güvenli özelliklere sahiptir. Çocukların yaralanmasını önlemek amacıyla tasarlanan kauçuklar, oyun park serisinin güvenliğini sağlamaktadır.

Yumuşak yapısı nedeniyle düşme esnasında yaralanma problemi meydana getirmemektedir. Kaydıraktan inerken, park içerisinde koşarken ve tırmanma serisinde tırmanırken düşme olasılığı vardır.

SBR Granül Ekonomik ve Hesaplı
Kullanım dışı kalan lastiklerden üretilen sbr granül, kauçuğun ham maddesidir. Maliyetinin düşük olması nedeniyle birçok mekanda zemin kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır. SBR kauçuk modelleri, EPDM modüler kauçuğa nazaran daha uygun fiyat seçeneğine sahiptir. Ekonomik özelliklere sahip kauçuk modelleriyle birçok mekanda zemin kaplama işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Renk seçenekleri genellikle siyah, kırmızı ve yeşildir. Uygulama alanının genel özelliklerine uygun şekilde tasarlanmaktadır. Firmamız, kilit taşı, altıgen, rulo karo, puzzle, blok modellerini satmaktadır. Bu modellerden istediğiniz seçeneği kısa sürede istediğiniz mekana uygulayabiliriz. İmalat, nakliye, montaj ve servis imkanı sunan şirketimiz, yenileme işlemi de gerçekleştirmektedir.
Güvenli Estetik ve Kullanışlı

Çocuklar İçin Oldukça Sağlıklı
İşçilik ve malzeme bakımından pahalı olan taş zemin kaplama seçenekleri, zamanla deforme olmaktadır. Deforme olan fayans ve benzeri malzemeler, yenileme problemiyle karşılaşmaktadır. Genellikle aynı renk ve aynı model fayans bulmak zordur. Bu nedenle estetik görünüm bozulmaktadır. Kauçuklu modellerimizde yenileme işlemi çok kolaydır ve maliyeti çok daha azdır. Aynı model kauçuk bulma problemi yaşanmamaktadır.

Beton zeminde oynayan çocuklar, düşme esnasında ciddi yaralanmalarla karşılaşmaktadır. Bu nedenle parklarda ve benzeri yerlerde kauçuk zemin çalışması tercih edilmektedir. Salıncaktan veya kaydıraktan düşme tehlikesine karşı kauçuk en iyi seçeneklerden biridir. Estetik görünüme sahip bu ürünler, özel dekor çalışmalarında tercih edilmektedir.

Kauçuk zemin çalışmasının diğer bir avantajı ise mekanik problem yaşamamasıdır. Soğuk ve sıcak havanın etkisiyle parçalanma veya ayrılma meydana gelmemektedir. Güneşin kurutucu özelliği ve yağışlı havanın çözücü özelliği, kauçuklarda her hangi bir deformasyona neden olmamaktadır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/2024-2025-URUN-KATALOG.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image