GenelDış Mekanları İçin Sbr Karo Kauçuk

22 Ocak 2020by parkworld

Dış Mekanları İçin Sbr Karo Kauçuk Çocukların hayal dünyasını yer yüzüne indiren oyun parkları, kauçuklu zemin özelliği sayesinde güvenli hale gelmektedir. Renk seçeneğine sahip olan kauçuklar, çevre dekoru ile uyumlu olacak şekilde tercih edilmektedir. Firmamız, bütün park uygulamalarında zemini kauçukla kaplamaktadır. Kaplama işlemi, çocukların oyun oynadığı alanı kapsamaktadır.  Dış mekan sbr karo kauçuk, çocukların yaralanmasını...

Dış Mekanları İçin Sbr Karo Kauçuk

Çocukların hayal dünyasını yer yüzüne indiren oyun parkları, kauçuklu zemin özelliği sayesinde güvenli hale gelmektedir. Renk seçeneğine sahip olan kauçuklar, çevre dekoru ile uyumlu olacak şekilde tercih edilmektedir.

Firmamız, bütün park uygulamalarında zemini kauçukla kaplamaktadır. Kaplama işlemi, çocukların oyun oynadığı alanı kapsamaktadır.  Dış mekan sbr karo kauçuk, çocukların yaralanmasını önleyen ve aynı zamanda değiştirilebilir özelliğe sahip pratik ürünlerdir. 01-06 mm özelliğine sahip kauçuklar, oyun parkı tasarımı ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmaktadır.

Çocuklarımızın Güvenliği Önemlidir
Oyun parkları, güzel arkadaşlıkların başladığı yerlerdir. Çocuklar hayal dünyasını yansıtan göz kamaştırıcı tasarımlar, özel karo kauçuk modelleri sayesinde daha güvenli hale gelmektedir. SBR (Stiren Bütadien Rubber) kauçuğu sanata dönüştüren firmamız, nakliye, montaj ve tamir konusunda çözüm odaklı hareket etmektedir. Ayrıca kolay değiştirilebilir özelliğe sahip olduğu için pratik kullanım özelliğine sahiptir. Uygun maliyet karo kauçuk seçeneklerimiz 7/24 sitemizde sizleri bekliyor.

Uygun Fiyat ve Kalite
Çevre düzenlemesi kategorisinde farklı özelliklere sahip olan oyun parkları, çocukların güvenliği açısından önemlidir. Çocuklar, tırmanma veya kaydıraktan kayma esnasında bazı durumlarda zemine sertçe düşebilmektedir. Park içerisinde sürekli koşarak oynayan çocuklar, çoğu zaman yere düşmektedir. Bu durumda çocukların yaralanması an meselesidir.

Düşme esnasında yaralanmanın önlenmesi için özel tasarlanan SBR kauçuk, sağlıklı malzemeden üretilmektedir. Dış mekana özel tasarlandığı için yağmur, kar ve benzeri nemli etkilerden minimum etkilenmektedir. Ayrıca güneşin kırıcı etkisine karşı da dayanıklı özelliklere sahiptir. Uzun yıllar estetik yapısını koruyan sbr karo kauçuk ürünleri, yenisiyle yenilenebilir özelliğe sahiptir. Renk seçeneği fazladır. Açık tonlu renklerin yanı sıra koyu tonlu renk seçenekleri de bulunmaktadır.

Uzun yıllar kulanım kalitesine sahip sbr karo kauçuk, diğer dayanıksız ürünlere nazaran çok daha kullanışlıdır. Ağırlık kaldırma kapasitesi fazladır. Koşma veya zıplama durumlarda bedeni yormamaktadır. Nakliye ve montaj hizmetinin yanı sıra satış sonrası yedek parça desteği sunan firmamız, servis hizmetiyle kullanım kalitesini artırmaktadır. Kare görüntüsü, dış mekan dekor çalışmaları ile uyumlu bir şekildedir.

Kauçuk Neden Tercih Ediliyor?
Bu malzemenin tercih edilmesinin en önemli nedeni, yaralanmaları maksimum önlemesidir. Diğer zemin çalışmalarından çok daha ekonomiktir. Ayrıca kısa sürede döşenebilmektedir. Daha kullanışlıdır ve kanserojen madde içermemektedir.

Tırmanma serisi ve benzeri oyun park serileri, kauçuksuz tasarlanmamaktadır. Çocuklar parkta her zaman için yüksek tempoda oyun oynamaktadır. Bu nedenle güvenli seçenekler önemlidir.

Tırmanma esnasında çocuğun düşmesi, ciddi yaralanmalara neden olabilir. Zeminin yumuşak olmaması, bu yaralanmalarda etkili rol oynamaktadır. Ancak kauçuk sistemi bu yaralanmaları önlemektedir. Yumuşak yapısı nedeniyle çocuk her hangi bir zarara uğramadan oyununa devam edebilmektedir.

Toprak, mermer ve benzeri zemin çalışmaları, çocuk parkı için çok tehlikelidir. Çocukların deri yapısı çok hassas olduğu için en küçük bir darbede hasara uğramaktadır. Bu nedenle kauçuk tasarımlarının oyun parklarında kullanımı önemli bir konudur.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/2024-2025-URUN-KATALOG.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image