GenelKent Mobilyalarının Kullanım Alanları

26 Ocak 2020by parkworld

Kent Mobilyalarının Kullanım Alanları Birçok sosyal alanda kullanım hacmine sahip olan kent mobilyaları kendi içerisinde onlarca farklı seçeneğe ayrılıyor. Başta ahşap oturma bankları olmak üzere tüm kent mobilyaları kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilmiştir. Garanti süreleri en az 3 yıl olup uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. İnternetten kent mobilya fiyatları hakkında bilgi almak ve indirim fırsatlarından...

Kent Mobilyalarının Kullanım Alanları

Birçok sosyal alanda kullanım hacmine sahip olan kent mobilyaları kendi içerisinde onlarca farklı seçeneğe ayrılıyor. Başta ahşap oturma bankları olmak üzere tüm kent mobilyaları kaliteli ve dayanıklı malzemelerle üretilmiştir. Garanti süreleri en az 3 yıl olup uzun ömürlü kullanımlar için idealdir. İnternetten kent mobilya fiyatları hakkında bilgi almak ve indirim fırsatlarından faydalanmak da mümkündür.

Ahşap Oturma Bankları 
Banklar ahşap kent mobilyaları kapsamında incelenebilecek ve sipariş verilebilecek ilk ürünlerdir. Çocuk parkları, hastane bahçeleri ve şehir meydanlarında sıklıkla kullanılmaktadır. Özel ceviz cilası ile birlikte teslim edilir. Çevre ve iklim şartlarına karşı ekstra dayanıklıdır. Nemden etkilenmez ve hızlı kuruma özelliği sayesinde konfor vaat eder. Açık ve koyu tonlardaki kahverengi banklar en çok tercih edilen modellerdir. İki ve üç kişilik olan modelleri çok az bir fiyat farkı ödenerek satın alınabilir. Arkalıklı olan modelleri çok daha güvenli kullanımlar için sipariş edilebilir.

Beton Oturma Bankları 
Ahşap olanlara oranla çok daha dayanıklı olan beton oturma bankları bir diğer seçeneği oluşturuyor. Oval olan versiyonları özellikle çocuk parklarında ve okul bahçelerinde kullanılır. En dar genişliği 1 metre olan bu bankların en büyük genişliği ise 10 metreye kadar uzanıyor. Beğenilen ürünlerin altında ”ürün incele” kısmına tıklanarak banklar hakkında daha detaylı bilgiler alınabilir. Sadece internet üzerinden değil Whatsapp üzerinden sipariş vermek de mümkündür.

Kamelya ve Çeşitleri 
Bahçelerde, sitelerde ve yazlıklarda sıklıkla kullanılan kamelyalar bir başka kent mobilyası çeşididir. Özel çatı yapısı sayesinde altında oturanları hem yağmur hem de güneşten korur. Çatıları dekoratiftir ve çeşitli seçeneklere açıktır. Süslü ve özel işlemeli çatı yapısı sayesinde işlevsel bulunduğu kadar estetik de bulunmaktadır. Renk seçimleri internet üzerinden yapılabilir. En çok tercih edilen renklerinin başında kırmızı ve yeşil yer alıyor. Ancak farklı renklerdeki kamelyalar da herhangi bir fiyat farkı olmadan kategorilerden seçilerek sipariş edilebilir.

Piknik Masası Çeşitleri 
Piknik alanlarında, bahçelerde ve özel villalarda sıklıkla kullanılan piknik yapısı ergonomik bir yapıya sahiptir. Orta kısmı masadan oluşan ve her iki tarafında oturmak için bank şeklinde kısımları bulunan modelleri oldukça revaçtadır. Bu ürünlerde de özel cilalar kullanılmıştır. Son yıllarda üretilen yeni nesil modellerinde çatı da mevcuttur. Bu sayede aniden yağmayan yağmurlardan bile korunulabilir. Garanti süreleri 3 ile 5 yıl arasında değişkenlik gösteriyor. Doğal ahşap rengi dışında, kırmızı, bordo ve açık sarı gibi renk çeşitleri de bulunuyor.

Çöp Kovaları 
Kent mobilyası kategorisinde son seçenekleri çöp kovaları oluşturuyor. Kullanım alanları oldukça geniştir. Her türlü kamusal ve kurumsal binanın iç ve dış kısmında kullanılabilir. Ağız kısmı plastik olup özel bir sigara boşaltma alanı da mevcuttur. Dört ayaklı modelleri de çok daha dayanıklı olduğu için tercih edilebilir. Öne çıkan renkleri beyaz, siyah, sarı ve kırmızıdır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image