GenelÇocuklarınızın Dağcılığını Geliştiren Tırmanma Serisi

2 Ocak 2020by parkworld

Çocuklarınızın Dağcılığını Geliştiren Tırmanma Serisi Oyun grupları kategorisinde özel tasarımlarımız, beden gelişimini ve ruhsal gelişimi desteklemektedir. Gemi oyun parkları, orman serisi, örümcek serisi, klasik seri ve tırmanma serisi, çocuklara özel tasarlanmıştır. Tırmanma serisinin bazı modelleri yetişkinlere de hitap etmektedir. Çocuk ruh sağlığını ve beden sağlığını olumlu yönde etkileyen bu tasarımlar, kauçuk zeminli olacak şekilde tasarlanmaktadır....

Çocuklarınızın Dağcılığını Geliştiren Tırmanma Serisi

Oyun grupları kategorisinde özel tasarımlarımız, beden gelişimini ve ruhsal gelişimi desteklemektedir. Gemi oyun parkları, orman serisi, örümcek serisi, klasik seri ve tırmanma serisi, çocuklara özel tasarlanmıştır. Tırmanma serisinin bazı modelleri yetişkinlere de hitap etmektedir. Çocuk ruh sağlığını ve beden sağlığını olumlu yönde etkileyen bu tasarımlar, kauçuk zeminli olacak şekilde tasarlanmaktadır. Kauçuk zemin, yaralanmaları önleyen sağlıklı tasarımlardır. Oyun elemanları kategorisindeki ürünlerimizde zemin kauçuk özelliğine sahiptir.

Tırmanma Serisi
Bu serinin en önemli özelliği kapsül şeklinde olmasıdır. Tercih edilen renkler, yeşil, mavi, kırmızı, sarı, pembe ve gri renklerdir. Göz alıcı rengarenk tırmanma serisi, çocuklara özel tasarlanmıştır.Yeşilin huzur veren tonu, çocukların ruhsal gelişimine olumlu yönde etki etmektedir. Ayrıca pembe ve sarı renkler de çocukların ilgisini çekmektedir. Oyun parkı elemanları için tercih edilen renkler, çocukların tercihine uygun şekilde  hazırlanmıştır.

Bu serinin en önemli özelliği, gelişme çağında olan çocukların bedensel gelişimine katkı sağlamasıdır. Minik kollar, bacaklar ve eller, tırmanma serisi sayesinde daha kuvvetli hale gelecektir. Kapsüllü özelliğe sahip bu tasarımda, isteğe bağlı bir şekilde kapsül sayısı artırılabilir. Boyut istenilen seviyede büyütülebilmektedir. Ayrıca bu modellerin hepsinde kaydırak vardır. Kaydırak, park ürünlerini vazgeçilmezidir.

Ruhsal Gelişimi Olumlu Yönde Etkiler
Bedensel açıdan gelişimi sağlayan tırmanma serisi, çocukların ruhsal gelişimini de olumlu etkilemektedir. Parkta bir araya gelen çocuklar hemen kaynaşır ve ekip oluştururlar. Tırmanma serisinde genellikle ‘önce kim tırmanacak’ oyununu oynarlar. Ayrıca bazen komando, bazen de dağa tırmanan dağcı olurlar. Bu şekilde grup anlayışı gelişir. Çocuklar için park arkadaşı çok değerlidir. Çocuk, parkta arkadaşıyla bir araya geldiğinde dünyalar onun olur.

Tırmanma serisinin en önemli özelliği, iç kısmının kapsül, dış kısmının tırmanma ünitesi şeklinde tasarlanmış olmasıdır. Ayrıca çıkış bölümüne eklenen kaydırak da serinin daha eğlenceli bir hale gelmesine neden olmuştur.

Güvenli ve Sağlıklı
Çocuklarda cesaretin artması için güvenli tırmanma serisinden daha iyi bir seçenek yoktur. Cesaret problemi yaşayan ve tırmanmayı bilmeyen çocuklar, tırmanma serisiyle bu sorunu aşmaktadır. Kapsül tasarımlarında çocukların rahat bir şekilde hareket etmesi hedeflenmiştir. Onların minik bedenlerine uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca büyüklerin de rahatlıkla içinden geçebileceği boyutlara sahiptir.

Kapsül üzerindeki basamaklar ve kapsülün eğitimi, çocukların rahat bir şekilde tırmanmasını sağlamaktadır. Bacak ve kol kaslarının gelişmesini sağlayan tırmanma serisi, aynı zamanda çocuğun dengesini de sağlamaktadır. Yürüme, tutunma ve hareket etme zorluğu çeken çocuklar, oyun oynayarak tedavi olabilir. Tırmanma serisi bu kategoride en iyi seçeneklerden biridir.

Açık Havaya Özel
Firmamız, kapalı mekanlara özel oyun parklarının yanı sıra açık havaya özel park tasarımları üretmektedir. Oyun parkı imalatı ve montajı konusunda her zaman için tüketicinin yanındayız. Açık hava park modellerimiz, yağmur, kar ve nem gibi olumsuz etkenlere karşı dayanıklı üretilmektedir. Sağlıklı ham maddeden üretilen ürünlerimiz, her hangi bir kanserojen madde içermemektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerimiz, güvenle kullanılmaktadır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image