GenelTren Serisi Çocuk Oyun Parkı Satışı, Nakliyesi Ve Montajı

4 Ocak 2020by parkworld

Tren Serisi Çocuk Oyun Parkı Satışı, Nakliyesi Ve Montajı Çocuklar için tren, mutluluk kaynağıdır. Çuf çuflayan eski trenler, çocukların hayal dünyasını süsler. Tren serisi çocuk oyun parkı ürünlerimize çocuklar büyük ilgi göstermektedir. Bütün tasarımlarda olduğu gibi bu tasarımlarda da kaydırak ve kapsül modeli bulunmaktadır. Kaydırak bölümü, park tasarımlarının vazgeçilmez ögesidir. Ayrıca kapsül ve üstü kapalı...

Tren Serisi Çocuk Oyun Parkı Satışı, Nakliyesi Ve Montajı

Çocuklar için tren, mutluluk kaynağıdır. Çuf çuflayan eski trenler, çocukların hayal dünyasını süsler. Tren serisi çocuk oyun parkı ürünlerimize çocuklar büyük ilgi göstermektedir. Bütün tasarımlarda olduğu gibi bu tasarımlarda da kaydırak ve kapsül modeli bulunmaktadır. Kaydırak bölümü, park tasarımlarının vazgeçilmez ögesidir. Ayrıca kapsül ve üstü kapalı bölümler, olumsuz hava koşullarında çocukların ıslanmasını önlemektedir. Sıcak yaz günlerinde güneşin etkisini azaltan bu bölümler, özel figürlerle renkli hale getirilmiştir.

Tren Tasarımı Neşe Kaynağı
Parka gelen çocuklar, koşarak eğlenmenin yanı sıra hayal dünyasında gezinmeyi çok sever. Ruhsal ve bedensel gelişim için özel tasarlanan tren serisi, klasik serinin ögelerini trene benzetmiştir. Kapsül tasarımı trenin ön kısmı, şapkalı bölüm ise makinist bölümünü oluşturmaktadır. Çocuklar kayarken bir yanda da trenle dünyaları gezmektedir. Tren sesi çıkaran ve neşe içerisinde arkadaşlarıyla dünya turu yapan çocuklar, doyasıya eğlenmektedir. Duman çıkaran klasik trenler, çocuklar için neşe kaynağıdır.

Aradığınız Bütün Özellikler Bir Arada
Gemi tasarımında olduğu gibi tren tasarımında da hayal gücü ön plana çıkmaktadır. Çocukların kayarak eğlenmesinin yanı sıra tırmanma yeteneğini artıran bu tasarımlar, aynı zamanda ruhsal yapısını geliştirmektedir. Parkta arkadaşlarıyla bir araya gelen çocuklar hemen bir grup oluşturmaktadır. O anda hemen bir oyun kurarlar ve trencilik oynamaya başlarlar. Biri ‘ben makinist olayım’ der. Diğeri de ‘ben yolcu olayım’ der. Bu şekilde saatlerce bütün dünyayı gezerler. Kah tren bozulur, kah trene kızıl derililer saldırır. Çocukların hayal gücüne hitap eden tren tasarımları görsel özelliğini uzun yıllar korumaktadır.

Özel tasarımlı bu serinin birçok avantajı vardır. Tren serisi, çocukların grup halinde oyun oynamasını sağlar ve iş birliği duygusunu geliştirir. Ayrıca çocuklarda iletişimin gelişmesinde önemli rol oynar. Otizmli çocukların tedavisinde sosyal iletişim önemli rol oynamaktadır. Bu iletişimin gerçekleşmesi için otizmli çocuklar parkta oynamalıdır.

İçine kapanık olan ve oyun kuramayan çocuklar, oyun parklarında çocuklarla kaynaşarak oyun kurmaya başlar. Böylece içine kapanıklıktan kurtulur. Medya ve şehir hayatı, çocuk psikolojisini olumsuz etkileyen durumlardır. Firmamızın tasarladığı tren serisi, çocukların oyun ihtiyacını en iyi şekilde karşılamaktadır.

Nakliye ve Montaj
İmalat, nakliye, montaj ve servis konusunda çözüm üreten firmamız, pratik yöntemleri tercih etmektedir. Diğer serilerde olduğu gibi tren serisinde de nakliye ve montaj firmamız tarafından yapılmaktadır. Yurt içi nakliye ve montaj hizmetinin yanı sıra uluslararası nakliye ve montaj çözümleri de sunuyoruz. Ulusları arası ürün tedariği konusunda gerekli izinlere sahibiz. Zemin kategorisinde kauçuk sistem tercih edilmektedir. Kauçuklu zemin, yaralanmaları önleyen özel bir sistemdir.

Montaj işleminin yanı sıra, parça ve servis hizmeti de firmamız tarafından gerçekleşmektedir. Çocuk ruhuna uygun bir şekilde hazırlanan oyun parkı serimiz, yenilenmeye devam etmektedir. Çocukların hayal dünyasını dikkate alan tasarımcılarımız, çocuklara özel figürleri kullanmaktadır. Çiçekler, kelebekler ve özel figürler, çocukların ilgisini çekmektedir.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/2024-2025-URUN-KATALOG.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image