GenelEğlenceli Oyun Elemanları

31 Aralık 2019by parkworld

Eğlenceli Oyun Elemanları Eğlenceli ve bir o kadar renkli özelliklere sahip oyun park modellerimiz, profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanmaktadır. Kent mobilyaları, spor aletleri ve zemin kaplama kategorisinde özel tasarımlarımız, montaj ve servis imkanına sahiptir. Klasik park seçeneklerinin yanı sıra, gemi oyun parkı ve orman serisi gibi ürünler, çocuk ruhuna hitap etmektedir. Oyun elemanları, kauçuk zeminli özelliklere...

Eğlenceli Oyun Elemanları

Eğlenceli ve bir o kadar renkli özelliklere sahip oyun park modellerimiz, profesyonel tasarımcılar tarafından hazırlanmaktadır. Kent mobilyaları, spor aletleri ve zemin kaplama kategorisinde özel tasarımlarımız, montaj ve servis imkanına sahiptir. Klasik park seçeneklerinin yanı sıra, gemi oyun parkı ve orman serisi gibi ürünler, çocuk ruhuna hitap etmektedir. Oyun elemanları, kauçuk zeminli özelliklere sahiptir. Özel renkler, göz alıcı grafik ve tasarımlar, çiçek ve kelebek tasarımları, çocuk ruhuna uygun şekilde tasarlanmıştır.

Eğlenceli ve Aynı Zamanda Eğitici Oyun Parkları
Tırmanma serisi kategorisindeki tasarımlarımız, çocukların bedensel gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Kas gelişimi problemi yaşayan çocukların bedensel eğitiminde etkili rol oynayan tırmanma serisi, bu konuda uzman tasarımcılar tarafından hazırlanmıştır. Kol, bacak, boyun ve bel kaslarının gelişiminde etkili rol oynayan tırmanma serisi, güvenli özelliklere sahiptir. Tırmanman için geliştirilen bu tasarımlar, tutma veya basma bölümleri, çocuklara özel tasarlanmıştır.

Bazı tasarımları yetişkinler de kullanabilir. Bu tasarımlar, kol ve bacak kaslarının gelişiminde etkili rol oynamaktadır. Yetişkinler çocuklarıyla birlikte tırmanma serisi ürünleriyle eğlenceli dakikalar geçirebilir. Oyun parkı elemanları, çocukların minik ayaklarına ve minik kollarına göre tasarlanmaktadır.

Çocuk Park İster
Çocukların ilgi gösterdiği özel tasarımları bir araya getiren firmamız, orman serisi ile onları hayal dünyasına davet ediyor. Canlı yeşil rengin hakim olduğu bu seride, koridorları gezerken çocuğunuz çok eğlenecek. Orman serisinde eğlenirken kaplanlar ve aslanlarla mücadele edecek. Ayrıca maymunları ve papağanları hayal edecek. Bir anda dünyadan koparak renkli hayal dünyasında doyasıya eğlenecek.

Özel renk, tasarım ve şekillerle desteklenen orman serisi, apartman hayatından sıkılan çocuklarınızı mutlu edecektir. Bu ürün de diğer ürünler gibi sağlıklı özelliklere sahiptir. Oyun parkı imalatı ve montajı konusunda profesyonel çözüm seçenekleri sunan şirketimiz, servis hizmeti de sunmaktadır.

Çocuk Oyun İster
Şehir hayatında beton blokları arasında medyaya esir olmuş çocuklar, mutsuz çocuklardır. Çocuğun gelişiminde oyun olmazsa olmazdır. Bu nedenle şehir hayatında parklar, ruhsal ve bedensel gelişimin sağlanmasında önemli rol oynamaktadır. Tırmanma serisi kategorisindeki özel tasarımlar, kas gelişiminde önemli rol oynamaktadır.

Tırmanma serisinin diğer bir avantajı, ‘cesaret’ aşılamasıdır. Yüksek yerlere tırmanmaktan korkan çocuklar, tırmanma serisi sayesinde cesaret kazanmaktadır. Ruhsal gelişimi olumlu etkileyen bu tasarımlar, cesaretin yanı sıra hayal gücünü de harekete geçirmektedir. Bu seride oyun oynayan çocuk, hayal dünyasında bazen dağa tırmanırken, bazen de kendini komando zannetmektedir. Mahallenin neşesi olan çocuk çığlıkları, her zaman için parklardan yükselmektedir.

Park Demek Çocuk Demektir
Grup anlayışını ve iş birliğini geliştiren oyun park modelleri, çocukların arkadaş bulduğu mekanlardır. Park arkadaşı, çocuk için çok değerlidir. Onunla doyasıya oynayan çocuk, aynı zamanda onunla hayal dünyasında gezintiye çıkar. Onların hayal dünyasına açılan pencere oyun parklarıdır. Oyundan mahrum kalan çocuklarda psikolojik problemler daha fazla görülmektedir. Huzurlu ve mutlu çocuklar parkta oynar.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image