Genel3 Boyutlu Kauçuk Oyun Elemanları

10 Ocak 2020by parkworld

3 Boyutlu Kauçuk Oyun Elemanları Kauçuk malzeme sağladığı avantaj ile günümüzde pek çok alanda kullanılıyor. İnsan sağlığıyla güvenliğini ön plana alan yumuşak ve esnek yapısı, ürünün bir adım öne çıkmasına olanak vermektedir. Özellikle çocuklar için oyun alanlarında kullanılan 3 boyutlu kauçuk oyun elemanları, son dönemlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Böylece çocuklar gerçekçi bir tasarım üzerinden,...

3 Boyutlu Kauçuk Oyun Elemanları

Kauçuk malzeme sağladığı avantaj ile günümüzde pek çok alanda kullanılıyor. İnsan sağlığıyla güvenliğini ön plana alan yumuşak ve esnek yapısı, ürünün bir adım öne çıkmasına olanak vermektedir. Özellikle çocuklar için oyun alanlarında kullanılan 3 boyutlu kauçuk oyun elemanları, son dönemlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Böylece çocuklar gerçekçi bir tasarım üzerinden, farklı görsellerdeki hayvan figürleri ile oyun oynama imkanı sağlamaktadır.

3D Kauçuk Tasarımlar
Küçük yaştaki çocuklar için uygun olan 3d kauçuk ürünleri, her arzu edilen karaktere uygun şekilde üretilebilmektedir. Çocukların oynayabilecekleri boyutlarla hazırlanan 3D tasarımlar, onların ayrıca hayal güçlerini kullanmasına olanak tanıyor. Tek başına ya da arkadaşlarıyla beraber eğlenceli bir vakit geçirmeleri için, özel bir oyun alanı oluşturulmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesi altında farklı renk seçenekleriyle beraber, güvenli şekilde kurulumu sağlanır.

Birbirinden Farklı ve Şirin Kauçuk Karakterler
Pek çok farklı tasarım üzerinden ele alınan kauçuk karakterler, birbirinden şirin görüntüsü ile çocuklara eğlenceli bir zaman geçirme imkanı tanıyor. Her isteğe uygun karakter altında hazırlanan tasarımlar, kategori içerisindeki standart ürünler arasında seçim imkanı veriyor.
– Dinozor figürü,
– İnek figürü,
– Kaplan figürü,
– Kaplumbağa figürü,
– Timsah figürü,
– Sincap figürü
– Uğur böceği figürü,
– Tırtıl figürü,
Her biri çocukların yaş dönemine hitap eden sevimli görselleri altında üretimden geçiyor. Alana uygun olarak değişik boyutlandırma üzerinden, farklı isteklere uygun pek çok karakterin de üretimi güvenle sağlanabiliyor.

Farklı Amaçlar Altında Kullanılan Kauçuk Elemanlar
Çocuklar için park alanlarına yapılan 3D karakterlerinin yanı sıra, ayrıca farklı amaçlar doğrultusunda kauçuk elemanlar kullanılmaktadır. Eğer istenirse otoparklarda araç lastiklerinin hizasının dışarısına çıkmaması için, özel olarak üretimi yapılmaktadır. Böylece çok daha düzenli ve güvenli bir alan oluşturulabilir. Yumuşak ve esnek bir yapısı olduğundan ne amaçla üretilirse üretilsin, güvenli ve sağlıklı bir yapı oluşturmaktadır.

Malzeme Yapısı ile 3D Kauçuk Elemanlar
Özellikle kaliteli malzeme yapısı sayesinde bu kauçuk elemanlar, her alanda rahatlıkla değerlendirilir. Örneğin su emici özelliği sayesinde hızlı şekilde kuruma potansiyeline sahiptir. Temizliği çok basittir ve rahatlıkla yapılabilir. Bu da özellikle çocuklar için park alanına yapılan 3 boyutlu karakterlerin, sağlıklı şekilde kullanılmasına olanak vermektedir. Ayrıca yumuşak ve esnek yapısı sayesinde, olası düşmelere karşı meydana gelecek yaralanmaları minimum seviyeye indirir. En önemli ayrıcalıklarından biri kaliteli olması sayesinde uzun ömürlü bir yapı oluşturmasıdır.

Kurumsal Bir Hizmet Anlayışı ile Özel Tasarım 3D Kauçuk Elemanlar
Amaca uygun şekilde kaliteli hizmet anlayışıyla üretimi gerçekleştirilen bu tasarımlar, çok uygun fiyatlar üzerinden destekleniyor. Satış sonrası ayrıca ulaşım ve kurulum hizmeti de aynı profesyonel hizmet çatısı altında desteklenmektedir. Eğitimli ve uzman personel eşliğinde üretimi sağlanarak ulaşım ve montaj desteği gerçekleştirilir. İhtiyaç doğrultusunda satış sonrası garantili yedek parça temini ayrıca güvenle sağlanıyor.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image