GenelKauçuk Zemin Kaplamaları

8 Ocak 2020by parkworld

Kauçuk Zemin Kaplamaları Pek çok amaç doğrultusunda kullanım açısından kauçuk zemin kaplamalar büyük öneme sahiptir. Yetişkinlerin egzersiz, yürüyüş veya koşu yapması açısından önemli ayrıcalıklar tanır. Ayrıca çocuklar için oyun parklarına montajı ile beraber güvenli şekilde onların oynamasına fırsat verir. Kaliteli malzeme yapısı ile esnek ve yumuşak bir etki oluşturan bu zemin kaplamalar, gerektiği yerlerde ortak...

Kauçuk Zemin Kaplamaları

Pek çok amaç doğrultusunda kullanım açısından kauçuk zemin kaplamalar büyük öneme sahiptir. Yetişkinlerin egzersiz, yürüyüş veya koşu yapması açısından önemli ayrıcalıklar tanır. Ayrıca çocuklar için oyun parklarına montajı ile beraber güvenli şekilde onların oynamasına fırsat verir. Kaliteli malzeme yapısı ile esnek ve yumuşak bir etki oluşturan bu zemin kaplamalar, gerektiği yerlerde ortak şekilde kullanılan en önemli tasarımlardır.

Kauçuk Zemin Kaplamaların Özellikleri Nedir?
Diğer bir ismi ile yumuşak zemin kaplama olarak bilinen kaucuk yapılar, pek çok alanda önemli ayrıcalıklar tanımaktadır.
– Çocuk parklarında yumuşak bir zemin oluşturur ve düşme anında onların sağlığını korur,
– Koşu alanlarında yumuşak his sağlayarak yorulmaya karşı engel teşkil eder,
– Sahil kenarlarında keyifle daha uzun yürüyüş imkanı tanır,
– Spor sahalarında çalışmalar yapılırken olası sakatlıklara karşı önlem alır,
– Düşme sonucu yaralanmaları minimum seviyeye indirme potansiyeline sahiptir,
Bu gibi pek çok nedenden dolayı kauçuk zemin kaplama çeşitleri, kaliteli malzeme yapısıyla özel olarak kullanılır.

Farklı Alanlarda Sağlıklı Kullanım İçin Kauçuk Zemin Kaplamalar
Kauçuk zemin kaplama çeşitleri yumuşak ve esnek bir yapı oluşturur. Böylece zemine her basıldığında esneme payı sayesinde gerginliği minimum seviyeye indirir. Peki bu ne demek? Yani hızlı bir tempoda yürüyüş veya koşu anında, ayakları bindirilen baskıyı azaltır. Aynı zamanda ani düşmeler veya darbelerle, olası kazaları önleme potansiyeli oluşturur. Böylece daha sağlıklı ve güvenli şekilde spor yapılırken, özellikle çocuklar güvenli biçimde oyun parklarında zaman geçirir.

Kauçuk Zemin Kaplama Fiyatları
Kurulacak alanın yapısına ve boyutlarına bağlı olarak kauçuk zemin kaplama fiyatları değişkenlik gösterebilir. Titizlikle dikkatli şekilde montajı gerçekleştirilen bu ürünler, çok uygun fiyatlar üzerinden elde edilebilmektedir.
– Çocuk parkları,
– Sahil kenarları,
– Spor sahaları,
– Koşu alanları,
Uygulanacak olan yere ve zemine bağlı olarak farklı fiyatlar üzerinden seçim gerçekleştirebilirsiniz. Güvenli şekilde elde edebileceğiniz bu tasarımlar, kauçuk yapısıyla yumuşak ve esnek bir darbe emilimi sağlıyor. Ve bu emilim sayesinde olası kazalar önlenirken, her açıdan güvenli bir ortam yaratmaktadır.

Kaliteli Malzeme Yapısı ile Özel Tasarım Kauçuk Zemin Kaplama Çeşitleri
Renk ve model yapısına bağlı olarak kurulacak alana göre, farklı kauçuk zemin kaplama çeşitleri bulunmaktadır. Tamamen kaliteli yapısı ile insan sağlığını koruyacak malzeme eşliğinde üretimden geçer. Ayrıca uzun yıllar güvenli şekilde kullanım imkanı sağlar. Boş vakitleri değerlendirmek, spor yapmak ve çocuklarla güzel oyunlar oynayabilmek adına, kauçuk zemin kaplama güvenli bir ortam yaratır.

Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Kauçuk Zemin Kaplama Uygulamaları
Titiz bir işçilik ve planlama doğrultusunda ele alınarak hazırlanan kauçuk zemin kaplama, farklı alanlara özenle uygulanır. Özel bir üretim eşliğinde hazırlanan ürünler satış üzerinden ulaşım ve montaj ile de desteklenmektedir. Ayrıca kurulumun ardından ne zaman istenirse, satış sonrası yedek parça temini garantili olarak sağlanıyor.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image