GenelAkrilik Spor Saha Zeminleri

12 Ocak 2020by parkworld

Akrilik Spor Saha Zeminleri Daha sağlıklı ve güvenli bir spor yapabilmek için, akrilik spor saha zeminleri günümüzde oldukça fazla değerlendiriliyor. Nitekim akrilik malzemesinin sağladığı özellikler kullanımında bir adım öne çıkmasına olanak vermektedir. Dayanıklı olmasının yanı sıra antibakteriyel özelliği sayesinde küflenmeyi önleyen bir etki sağlar. Diğer yandan yumuşak ve esnek bir yapı oluşturarak yaralanmalara karşı çözüm...

Akrilik Spor Saha Zeminleri

Daha sağlıklı ve güvenli bir spor yapabilmek için, akrilik spor saha zeminleri günümüzde oldukça fazla değerlendiriliyor. Nitekim akrilik malzemesinin sağladığı özellikler kullanımında bir adım öne çıkmasına olanak vermektedir. Dayanıklı olmasının yanı sıra antibakteriyel özelliği sayesinde küflenmeyi önleyen bir etki sağlar. Diğer yandan yumuşak ve esnek bir yapı oluşturarak yaralanmalara karşı çözüm üretir. O yüzden birçok değişik spor alanında zemin için yoğun şekilde değerlendirilir.

Kauçuk Zemin Kullanımı
Söz konusu spor alanları olduğu zaman özellikle kauçuk zemin kullanımı büyük öneme sahiptir. Hem de sağlık hem de güvenlik açısından etkin çözüm yöntemleri sunar. Ayrıca esnek ve yumuşak tasarımı spor yaparken vücuda fazla baskı oluşmasına engel teşkil eder. Bu yüzden yürüyüş ve koşu alanları ile beraber bu gibi pek çok değişik noktada güvenle kullanılabilmektedir. Sağlık açısından herhangi bir zararı olmamasının yanı sıra, aksine sağlıklı bir yapı oluşturur.

Rahat Kullanım İmkanı Veren Akrilik Spor Saha Zeminleri
Sportif ölçekli alanlarda konforlu ve rahat bir kullanım imkanı sağlayan akrilik saha zemini, ayrıca uzun ömürlü bir yapıdır. Kolay leke tutmamasının yanı sıra sorunsuz bir temizlik olanağı sağlar. Ayrıca kolay kolay çizilmez ve darbelere karşı oldukça etkilidir. Çizilme gibi problemlere karşı da önleyici bir etki oluşturur. Bu yüzden hem bireysel hem de kurumsal alanlarda spor yapılan pek çok yer için zemine özel olarak yerleştirilir. İsteğe bağlı olarak farklı renk yelpazesi ve model tasarımı altında özgün bir yapı ile hazırlanmaktadır.

Uygun Maliyetli Kauçuk Zemin
Maliyet açısından oldukça uygun bir yapı sağladığından dolayı, kauçuk zemin günümüzde pek çok alanda kullanılıyor. Özellikle spor yapılan alanlar için uygun maliyet kauçuk zemin geniş bir yelpaze altında farklı seçenekler sağlamaktadır. Böylece fiziksel olarak sağladı ayrıcalığın yanı sıra, dekoratif açıdan da harika renk ve model olanakları sağlamaktadır. Bütçe dostu fiyatlandırması sayesinde her alana rahatlıkla kurulum için değerlendirilebilir. Üstelik farklı hava koşullarına karşı direnç göstermesi sayesinde, uzun yıllar güvenle kullanılabilir.

Akrilik Kalitesiyle Özel Saha Zeminleri
Akrilik günümüzde hem sağlık hem de konforlu bir kullanım açısından yoğun olarak değerlendiriliyor. Geniş bir yelpazede kullanılan akrilik, özellikle spor saha zeminleri için akılcı çözüm yöntemleri sağlamaktadır. Esnek ve yumuşak olması zorlanmadan yürüyüş, koşu ve farklı egzersizlerin yorulmadan gerçekleştirilmesine imkan tanır. Düşmelere karşı ise yumuşak ve esnek yapısı yaralanmalara önleyici bir katkı sağlamaktadır.

Profesyonel Hizmet Anlayışı ile Özel Tasarım Akrilik Spor Saha Zeminleri
Akrilik malzemesi ile kaliteli Yapı altında üretimi gerçekleştirilen spor saha zeminlerini, ihtiyaca uygun olarak değerlendirebilirsiniz. Ayrıca planlı bir projelendirme dahilinde yapılan üretimin ardından, profesyonel ulaşım ve kurulum desteği sağlanır. Eğitimli ve uzman kadro sayesinde böylece güvenli şekilde montajı yapılarak, bu ürünler uzun ömürlü kullanılabilir. İhtiyaç doğrultusunda garantili yedek parça temini yine güvenli şekilde desteklenmektedir.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image