GenelTüm Mekanlara Uygun Tel Çit Modelleri

15 Aralık 2019by parkworld

Tüm Mekanlara Uygun Tel Çit Modelleri Tel çitler kullanım alanlarına ve yapılarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Özellikle tasarım itibarıyla hem fiziksel dayanıklılık sağlamalı hem de görsel dekoratif bir yapı oluşturmalıdır. Kırsal kesimlerde ya da özellikle şehir merkezlerindeki farklı binalar için, alanı kapatma konusunda etkin çözüm yöntemleri sağlamaktadır. Daha saygın ve güvenilir bir alan oluşturmak için...

Tüm Mekanlara Uygun Tel Çit Modelleri

Tel çitler kullanım alanlarına ve yapılarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Özellikle tasarım itibarıyla hem fiziksel dayanıklılık sağlamalı hem de görsel dekoratif bir yapı oluşturmalıdır. Kırsal kesimlerde ya da özellikle şehir merkezlerindeki farklı binalar için, alanı kapatma konusunda etkin çözüm yöntemleri sağlamaktadır. Daha saygın ve güvenilir bir alan oluşturmak için binayı çevreleyen çiftler, farklı malzeme yapıları ve dekoratif tasarımları eşliğinde hazırlanmaktadır.

Suni Çimli Teller
Şehir merkezlerindeki farklı binalar ya da müstakil evler için, suni çimli teller günümüzde en çok tercih edilen yapılar arasında yer alıyor. Kaliteli malzemeyle özel olarak farklı boyutlandırma üzerinden hazırlanan teller, değişik amaçlar doğrultusunda kullanılır. Özellikle arka kısmının görünmez olması ve muhafaza edilmesi konusunda, suni yeşil çim tasarımıyla çit modelleri değerlendirilmektedir. Gösterişli ve dekoratif açıdan şık görüntüsünün yanı sıra, aynı zamanda tamamen doğal ve gerçekçi bir etki yaratır.

Işıklandırmalı Teller
Işıklandırmalara uygun tasarımla hazırlanan teller, gündüzün yanı sıra gece de rahatlıkla görülebilmektedir. Böylece alanı görsel açıdan çizme olanağı sağlamanın yanı sıra, ayrıca dekoratif olarak oldukça hoş bir uyum sağlamaktadır. Bu yüzden özellikle gökdelen ya da bu gibi farklı binalar adına ışıklandırmalı teller daha çok tercih edilmektedir. Farklı ışık renkleri üzerinden uyumlu şekilde teller özel üretimden geçer. Işıklandırma telin arkasında eşit oranda yer almaktadır ve etkin bir aydınlatma olanağı tanır. Mekanın alanına ve boyutlarına bağlı olarak ihtiyacı uygun üretim üzerinden hazırlanır.

Farklı Model Yapılarıyla Tel Çit Çeşitleri
Kullanılacak alana bağlı olarak pek çok değişik tel çit modeli bulunmaktadır. Kurumsal veya bireysel yapıların yanı sıra spor merkezleri için de rahatlıkla değerlendirilecek seçenekler bulunuyor. Ayrıca bahçe kapılar adına ve tarla için de dayanıklı tel çit modelleri değerlendirilir.
– Duble çit panel,
– Düz hatlı jiletli tel,
– Düzlemsel jiletli tel,
– Gabion Sepet,
– Helezon jiletli tel,
– Kaynaklı tel,
– Single çit panel,
– Örgülü tel,
– Spor sahaları ve kapılar için özel çit teller,

Kaliteli Malzeme Yapısıyla Profesyonel Tel Çit Hizmeti
Kurumsal bir hizmet anlayışıyla özel üretimden geçen birbirinden farklı tel çit çeşitlerini güvenle sipariş verebilirsiniz. Alanlar için özgün ölçülerle kaliteli malzeme altında özel üretim sağlanmaktadır. Ayrıca üretimle beraber satış sonrası ulaşım ve kurulum aynı profesyonel hizmet anlayışı ile destekleniyor. Üretilmiş olan çitler zamanında adrese ulaştırılmak suretiyle, uzman personel eşliğinde gerekli alana montaj edilir. Ayrıca garantili yedek parça temini ile ihtiyaç doğrultusunda destek sağlanmaktadır.

Uygun Fiyat Tel Çit Modelleri
Beklentiyi karşılayacak ihtiyaca göre en uygun fiyat tel çit modelleri arasından tercih yapabilirsiniz. Geniş ürün yelpazesi dayanıklı yapı altında özel üretimden geçer. Sipariş üzerinden profesyonel bir süreç ile ele alınan hizmet, kaliteli ürünler eşliğinde uzun ömürlü kullanım imkanı sağlamaktadır. Montajının yapılacağı alana uygun şekilde, dilediğiniz model ve boyut ile ölçüler üzerinden sipariş oluşturabilirsiniz.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image