GenelÇocukluğumuzun Klasik Ahşap Oyun Grupları

15 Aralık 2019by parkworld

Çocukluğumuzun Klasik Ahşap Oyun Grupları Oyun, çocukların hem fiziksel hem de psikolojik olarak gelişmelerine olanak sağlar. Teknoloji çocuklarını televizyon ve tabletlere hapsetmek yerine aktivite yapmalarını sağlamak için oyun grupları satın alabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız hem sosyalleşecek hem de fiziksel olarak aktivitede bulunacaktır. Oyun grupları arasında en çok tercih edilen malzeme ise ahşaptır. klasik ahşap oyun...

Çocukluğumuzun Klasik Ahşap Oyun Grupları

Oyun, çocukların hem fiziksel hem de psikolojik olarak gelişmelerine olanak sağlar. Teknoloji çocuklarını televizyon ve tabletlere hapsetmek yerine aktivite yapmalarını sağlamak için oyun grupları satın alabilirsiniz. Bu sayede çocuklarınız hem sosyalleşecek hem de fiziksel olarak aktivitede bulunacaktır. Oyun grupları arasında en çok tercih edilen malzeme ise ahşaptır. klasik ahşap oyun grupları bir yandan çocukların eğlenmesini sağlarken diğer yandan geçmişe özlem duyanları memnun edecek estetiğe sahiptir.

İster Bahçede İster Terasta
Oyun grupları boyutları ve işlevi bakımından her yere konulabilir. Çocuğunuz için satın alacağınız oyun grupları modelleri her yere uyum sağlar. Özellikle dış mekan oyun grupları söz konusu olduğunda, ahşap genellikle en iyinin en iyisi olarak selamlanır. Bu ayrım hafifçe ortaya çıkmaz, ahşap açık ara öndedir. Dayanıklılığından uzun ömürlülüğüne kadar çocuk oyun alanınız için ahşap seçmenin birçok faydası vardır.

Nostaljik ve Dayanıklı
Son derece güçlü ve dayanıklı olan ahşap sıfır bakım gerektiren çok çeşitli iklimlerde nesiller boyunca dayanabilir. Bu, ahşabın yağmura, havaya ve zararlılara karşı geçirimsiz bırakarak yüksek oranda çürümeye karşı bağışıklık kazandıran yüksek kauçuk ve yağ içeriğinden kaynaklanmaktadır. Bu aynı zamanda ahşabın zamanla bükülmesini veya parçalanmasını önler. Yetişkinler küçüklüğünde kendilerinin oynadığı ahşap çocuk parkında bugün çocuklarının oynadığını görerek özlemlerini giderebilirler. ahşap oyun parkları düşük bakım avantajına sahiptir.

Düşük Bakım Avantajı
Ahşap nesiller boyu sürecek ekstra cila veya işlem gerektirmez.  Oyun parkını kir ve yüzey lekelerini gidermek için ara sıra sabunlu suyla ve yumuşak bir naylon fırçayla yıkamanız gerekebilir. Sıcak aylarda çok ısınan ve kışın buz gibi soğuk olabilecek metal gibi diğer malzemelerle üretilen oyun parkları yerine her mevsim ideal ısıda olan ahşap oyun parklarını tercih edebilirsiniz.

Çevre Dostu Oyun Parkı
Ahşap yenilenebilir, çevre dostu bir yapı malzemesidir. Çok dayanıklı bir malzeme olan ahşap çocukların sağlığını da korur. Gün içerisinde ahşapla temas eden çocuklar negatif elektrikten kurtulacak, aynı zamanda elini gözüne veya ağzı ile temas ettirdiğinde herhangi bir zararla karşılaşmayacaktır. Yetişkinler için ideal bir nostalji aracı olan ahşap oyun parklarını çocuklar çok sevecek. Her bir çocuğun severek arkadaşlarıyla oynamak isteyeceği oyun parklarını tekli veya çoklu sipariş etmek mümkündür.

Farklı Boy ve Ölçülerde
Farklı ölçülerde üretilebilen oyun parkı sayesinde en küçük evlerden devasa villalara kadar her alana uyum sağlayan oyun parkından birine sahip olabilirsiniz. Çocukların çok mutlu olacağı oyun parkı boyanmaya uygundur. Bu sayede kız ve erkek çocuklarına özel renklerde boyayarak oyun alanını kişiselleştirebilirsiniz. Özgün tasarımlardan oluşan oyun grupları çocuklarınızın ve arkadaşlarının çok seveceği bir sosyalleşme alanına dönüşebilir. Çocukları televizyonların dışına ve AVM’lerin içine hapsetmek yerine bir oyun parkı satın alarak onlara hayal güçlerini kullanma ve hareket etme özgürlüğü verebilirsiniz.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image