GenelSbr Dökme Kauçuk Fiyatları

20 Ocak 2020by parkworld

Sbr Dökme Kauçuk Fiyatları Pek çok alanda güvenli bir kullanım imkanı tanıyan epdm modülleri kauçuk, her açıdan sağladığı avantajlarla önemli bir zemin kaplama malzemesidir. SBR dökme kauçuk ise özellikle epdm modeline göre çok daha uygun maliyet üzerinden değerlendirme imkanı tanır. İnsan sağlığını koruyucu bir yumuşaklık ve esneklik sağlayan yapı, ayrıca uzun ömürlü kullanım imkanı oluşturuyor....

Sbr Dökme Kauçuk Fiyatları

Pek çok alanda güvenli bir kullanım imkanı tanıyan epdm modülleri kauçuk, her açıdan sağladığı avantajlarla önemli bir zemin kaplama malzemesidir. SBR dökme kauçuk ise özellikle epdm modeline göre çok daha uygun maliyet üzerinden değerlendirme imkanı tanır. İnsan sağlığını koruyucu bir yumuşaklık ve esneklik sağlayan yapı, ayrıca uzun ömürlü kullanım imkanı oluşturuyor. Her bütçeye uygun şekilde farklı alanlara rahatlıkla kurulumu yapılabilmektedir. Suya karşı dayanıklı olması ve kolay temizlenebilir ayrıcalıkları, her daim konforlu kullanım alanı yaratır.

Çocuk Oyun Parkları İçin Kauçuk
Özellikle söz konusu çocuk parkları olduğu zaman zemin kaplama çok daha önemli hale geliyor. Onların sağlığını korumak ve güvenli bir oyun alanı oluşturabilmek için, zemin mutlaka yumuşak ve esnek yapıda olmalıdır. Bu yüzden SBR dökme kauçuk modeli çocuk parklarında ortak şekilde güvenli olarak değerlendiriliyor.

Farklı oyun grupları ile eğlenceli bir zaman geçiren değişik yaş kriterlerindeki çocuklar, böylece olası düşmelerde yaşanan darbeler kartında minimum yaralanma ile kurtulma şansı elde eder. Hatta yaralanmalar büyük oranda genelde yaşanmaz. Nitekim çocuk oyun parkları için kauçuk yumuşak ve esnek bir yapı oluşturarak, darbe emilimi özelliği taşır.

Çocuk Oyun Alanları Kauçuk Farklı Özellikleri
SBR dökme kauçuk malzemesi üzerine üretimi gerçekleştirilen zemin kaplama, özellikle çocuk parklarında sağladığı avantajlarla öne çıkmaktadır. Tabii sadece çocuk parklarında değil ayrıca yürüyüş ve koşu alanlarında, spor tesislerinde veya daha pek çok yerde değerlendirilmektedir.
– Isıya ve ışığa karşı dayanıklıdır,
– Aşınma ile yaşlanmaya karşı yüksek bir mukavemet gösterir,
– Direnci oldukça yüksektir,
– Yumuşak ve esnek bir tasarıma sahiptir,
– Suya karşı dayanıklıdır,
– Her türlü hava koşuluna karşı direnç gösterir ve uzun ömürlü bir yapı sunar,
Bu gibi pek çok özelliği nedeniyle çocuk oyun alanları kauçuk konusunda, zemin kaplama için yoğun olarak değerlendirilmektedir.

SBR Dökme Kauçuk Modelinin Montajı
SBR Dökme Kauçuk, epdm kauçuğa göre çok daha uygun maliyet üzerinden elde ediliyor. Aynı şekilde kurulumu da kolay şekilde yapılabiliyor. Dökme olarak kullanılır ve sıva yaparmışçasına uygulaması gerçekleştirilir. Böylece kurulumu yapılacak alana rahatlıkla ve kısa süre içerisinde uyum sağlar. Eğitimli ve profesyonel kadro dahilinde arzu edilen alana güvenli şekilde yerleştirilir.

Geri Dönüşüm ile Duaya Fayda Sağlayacak SBR Dökme Kauçuk Çalışmaları
Ömrünü yitirmiş olan otomobil lastiklerinden alınan SBR kauçuk, geri dönüşüm tesisinde 1-4 mm ölçüleriyle ufaltılır. Pres yöntemi üzerinden profesyonel bir çalışmayla gerçekleştirilen bu uygulama neticesinde, yeniden doğaya faydalı bir ürün olarak kazandırılır. Doğa dostu olarak değerlendirme imkanı tanıyan bu özel dökme kauçuk, ihtiyaca uygun olarak üretimden geçer. Özellikle satış sonrası profesyonel ulaşım ile kurulum desteği sağlanmaktadır. İhtiyaca uygun olarak değişik zamanlarda garantili yedek parça teminiyle desteklenir. Genel itibarıyla epdm kauçuğa göre SBR dökme kauçuk çok daha uygun maliyetle elde edilebilir.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/2024-2025-URUN-KATALOG.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image