GenelÇocuk Oyun Parkları İçin Epdm Modülleri Kauçuk

18 Ocak 2020by parkworld

Çocuk Oyun Parkları İçin Epdm Modülleri Kauçuk Kauçuk günümüzde zemin kaplama açısından en çok tercih edilen malzemeler içerisinde yer alır. Özellikle uzun ömürlü yapısı, esnek ve yumuşak tasarımı sağlıklı bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Böylece olası düşmeler sonucunda yaralanmaların minimum seviyede kalmasına imkan tanır. Diğer yandan dayanıklıdır ve su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Sunduğu fiziksel özelliklerin...

Çocuk Oyun Parkları İçin Epdm Modülleri Kauçuk

Kauçuk günümüzde zemin kaplama açısından en çok tercih edilen malzemeler içerisinde yer alır. Özellikle uzun ömürlü yapısı, esnek ve yumuşak tasarımı sağlıklı bir kullanım alanı oluşturmaktadır. Böylece olası düşmeler sonucunda yaralanmaların minimum seviyede kalmasına imkan tanır. Diğer yandan dayanıklıdır ve su geçirmez bir özelliğe sahiptir. Sunduğu fiziksel özelliklerin yanı sıra görsel açıdan da geniş bir yelpaze altında seçim imkanı tanır. Bu yüzden epdm modülleri kauçuk çeşitleri, kurulumu yapılacak alana bağlı olarak seçim imkanı tanımaktadır.

Çocuk Oyun Parkları İçin Kauçuk
Çocuklar oyun parklarında farklı oyun gruplarıyla oyun oynarken kendilerini kaybederler. Eğlenceli vakit geçirdikleri bu oyun alanında, mutlaka onların sağlığını koruyacak malzemeler kullanılmalıdır. Özellikle zemin kaplamanın mutlaka yumuşak ve esnek bir yapıya sahip olması gerekir. Bu yüzden özel çocuk oyun parkları için kauçuk modelleri farklı seçenekler arasından tercihle kullanılabilmektedir. Üstelik onların beğeneceği türden geniş renk yelpazesi ve modellerle, oldukça güzel bir görüntü oluşturur. Bireysel olarak müstakil evlere, site alanlarına veya parklara çocuklar için özel olarak kurulumu yapılabilmektedir.

Farklı Tasarımlarla Çocuk Oyun Alanları İçin Kauçuk
Pek çok değişik tasarım eşliğinde çocuk oyun alanları kauçuk modüller isteğe uygun olarak elde edebilmektedir. Ayrıca kurulumu yapılacak alanın yapısına uygun şekilde, geniş ürün yelpazesiyle model altında tercih yapmak mümkün.
– Blok Kauçuk,
– Bordür,
– Karo kauçuk zemin,
– Kilitli kauçuk zemin,
– Oluklu kauçuk zemin,
– Puzzle kauçuk modeli,
– Parke kilit taş kauçuk zemini,
Görsel açıdan farklı model yapıları sunan bu çeşitler, aynı zamanda kullanım alanına göre daha uyumlu bir etki yaratmaktadır.

Birbirine Geçmeli Özel Modüler Kauçuk Zemin Kaplama
Özel tasarım altında üretimi gerçekleştirilen modüler kauçuk zemin kaplama çeşitleri, birbirine geçmeli bir yapı altında hazırlanmaktadır. Böylece çok daha kolay ve güvenli şekilde kurulumu sağlanır. Ayrıca oldukça dayanıklı bir yapı oluşturur ve böylece, sağlıklı bir alanla beraber uzun ömürlü bir yapı sunar. Özellikle hava koşullarına karşı güçlü bir direnç sağlayarak her zaman rahatlıkla değerlendirilebilir. Birbirine geçmeli yapısı olduğundan dolayı kısa süre içerisinde, gerekli olan alana güvenle montajı sağlanmaktadır.

Epdm Modüler Kauçuk Ürünlerinin Farklı Kullanım Alanları
Özel üretimle kaliteli işçilik altında tasarımı gerçekleştirilen epdm modüler kauçuk çeşitleri, sadece çocuk parkları için kullanılmaz. Ayrıca ihtiyaca uygun olarak pek çok farklı alanda değerlendirme imkanı tanımaktadır.
– Okullar,
– Kreşler,
– Fitness alanları,
– At çiftlikleri,
– Atış poligonları,
Bu gibi daha pek çok farklı alanda değerlendirilirken, aynı zamanda kullanım alanları her geçen yıl artış göstermeye devam ediyor.

Profesyonel Hizmet Anlayışıyla Kalite Epdm Modüler Kauçuk Desteği
Kaliteli kauçuk malzemesiyle üretimi gerçekleştirilen bu özel modüler sistemler, uzun ömürlü bir yapı sunmaktadır. Ayrıca profesyonel hizmet anlayışı eşliğinde satış sonrası ulaşım ve kurulum desteği sağlanır. İhtiyaç duyulduğu takdirde garantili yedek parça temini, aynı kurumsal hizmet anlayışı üzerinden desteklenmektedir.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image