GenelKlasik Çocuk Oyun Grupları Serileri

25 Aralık 2019by parkworld

Klasik Çocuk Oyun Grupları Serileri Gün içerisinde çocukların keyifli bir zaman geçirmesi adına oyun grupları büyük öneme sahiptir. Onların hayal dünyalarını genişletecek ve onlara özel bir alan yaratacak olan klasik çocuk oyun grupları, pek çok avantajı da yanında getiriyor. Başta çocukların sağlığını düşünerek özel üretimden geçen bu oyun grup çeşitleri, aynı zamanda basit tasarımı ile...

Klasik Çocuk Oyun Grupları Serileri

Gün içerisinde çocukların keyifli bir zaman geçirmesi adına oyun grupları büyük öneme sahiptir. Onların hayal dünyalarını genişletecek ve onlara özel bir alan yaratacak olan klasik çocuk oyun grupları, pek çok avantajı da yanında getiriyor. Başta çocukların sağlığını düşünerek özel üretimden geçen bu oyun grup çeşitleri, aynı zamanda basit tasarımı ile her yere kurulabilir. Maliyet konusunda da çok uygun fiyatlar ile ele alınması nedeniyle, her bütçeye göre rahatlıkla değerlendirmek mümkün.

Klasik Çocuk Oyun Grubu Çeşitleri
Çocukların oynayabileceği belli başlı bazı standart oyun grupları bulunur. Bunlar arasında kaydırak ve salıncak ile bilumum bazı standart seçenekler yer alır. Bu seçeneklere ise klasik çocuk oyun grupları denir. Oldukça basittir ve tüm alanlara uygun park serileri arasında yer alır. Böylece bireysel olarak müstakil evlerin bahçelerinde kurulabilir. Aynı zamanda pek çok değişik park alanına veya boş arazilere rahatlıkla yerleştirilebilir. Dayanıklı bir malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilen ürünler, her türlü hava koşuluna karşı direnç gösterir. Diğer yandan uzun ömürlü bir yapı olarak çocukların istedikleri kadar oyun oynamasına imkan sağlar.

Ebeveynli Oyun Grubu
Diğer bir ismiyle ebeveynli oyun grubu olarak bilinen bu klasik seriler, çocukların anne ve babası ile beraber güzel bir zaman geçirmesine imkan tanıyor. Tabii arkadaşlarıyla birlikte kendi dünyalarında kuracakları oyunlarla mutlu saatler yaşayabilirler. Kaliteli malzeme yapısıyla çocukların sağlığı ön plana alınmak suretiyle hazırlanan bu ürünler, basit ve klasik etkisi ile her yere kurulabilir. Çocukların ihtiyaç duydukları standart oyun grupları serinin içerisinde yer alır.

Her Alana Rahatlıkla Kurulabilecek Klasik Çocuk Oyun Grubu
Farklı boyutlandırma ile beraber pek çok alana kolaylıkla, klasik çocuk oyun grubunu kurmak mümkün. En küçük alan olarak 5m x 5m boyutlandırma üzerinden bu ölçeklerdeki bir alana rahatlıkla kurulumu gerçekleştirilebilmektedir. Belli başlı bazı standart oyun gruplarını içerisinde barındırdığından dolayı, çocukların göz önünde oynaması adına bahçelere rahatlıkla kurulumu sağlanabilir.

Çok Uygun Park Oyun Grupları Fiyatları
Klasik çocuk oyun gruplarının önemli avantajlarından biri maliyetidir. Oldukça uygun park oyun grupları fiyatları sayesinde ebeveyn çocuklar için bu özel serileri değerlendirebilir. 10.000 TL’den başlayan fiyatlar eşliğinde farklı parçalar arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Bütçenize uygun şekilde müstakil evlerin bahçelerine, site alanlarına ve pek çok araziyle park noktalarına rahatlıkla kurulumu yapılmaktadır.

 Profesyonel Anlayış ile Özel Tasarım Klasik Çocuk Oyun Parkı Grubu
Tamamen özel üretim bir seri olarak kaliteli malzeme yapısıyla, çocuk oyun parkı grubunun tasarımı yapılmaktadır. Satış ile beraber ayrıca ulaşım ve montaj eğitimli ve uzman personel dahilinde ele alınır. Aynı zamanda satış sonrası yedek parça temini, ne zaman istenirse sağlanmaktadır. Çok uygun maliyet üzerinden süreç üretim ile beraber, montajına hizmetine kadar kurumsal bir anlayışla ele alınmaktadır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2024/06/2024-2025-URUN-KATALOG.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image