GenelEn Gerçekçi Gemi Serisi

23 Aralık 2019by parkworld

En Gerçekçi Gemi Serisi Apartman hayatının çocuk beden ve ruh sağlığını olumsuz etkilediği herkes tarafından bilinmektedir. Firmamız, bu kategoride şehir hayatının çocuklar üzerindeki olumsuz etkisini ortadan kaldıracak çok şirin park oyun grupları üretmektedir. Oyun gruplarının yanı sıra firmamız açık hava park ürünleri kategorisinde profesyonel ürün seçenekleri sunmaktadır. Firmamız, piknik masası, kamelya, köpek eğitim ekipmanları, iç...

En Gerçekçi Gemi Serisi

Apartman hayatının çocuk beden ve ruh sağlığını olumsuz etkilediği herkes tarafından bilinmektedir. Firmamız, bu kategoride şehir hayatının çocuklar üzerindeki olumsuz etkisini ortadan kaldıracak çok şirin park oyun grupları üretmektedir.

Oyun gruplarının yanı sıra firmamız açık hava park ürünleri kategorisinde profesyonel ürün seçenekleri sunmaktadır. Firmamız, piknik masası, kamelya, köpek eğitim ekipmanları, iç mekan çocuk grupları, açık hava masaları, gemi serisi oyun grupları, çöp kutuları ve çocuk oyun parkları kategorisinde üretim gerçekleştirmektedir. Kent mobilyaları ve spor ekipmanları konusunda kaliteli çözüm seçenekleri sunan firmamız, kısa sürede montaj işlemi gerçekleştirmektedir.

Çocuklar için oyun, hayatın anlamıdır. Oyun hem psikolojik anlamda hem de bedensel anlamda çocuk gelişimine olumlu katkı sağlar. Oyun grubu fiyatları 2019 tasarımlarımız, çocuk hayal dünyasına hitap eden özel tasarımlardır. Gemi tasarımlarımız da bu kategoride özel tasarlanmıştır.

Hayal Dünyasına Yolculuk
Çocuk bahçesi tasarımını gemi tasarımlarıyla birleştiren oyun parkı tasarımcılarımız, çocukların tercih ettiği renkleri tercih etmiştir. Hayal dünyasını harekete geçiren güverte bölümü ve yelkenler, kayak ve koridorlu kayak bölümü ile bütünlük oluşturmuştur. Kauçuk zemin özelliğine sahip park modelleri, çocukların güvenliği için özel tasarlanmıştır. Kullanılan plastik ham madde, kanserojen madde içermeyen ve olumsuz hava koşullarına karşı maksimum dayanıklı özelliklere sahiptir.

Çocuk psikolojisini olumsuz yönde etkileyen şehir hayatı ve medya, çocuk gelişimini olumsuz etkilemektedir. Gemi oyun parkı tasarımlarımız, çocuk ruhuna hitap eden ve hayal dünyasını harekete geçiren özel tasarımlardır.

Bedensel Gelişime Katkısı
Oyun parkı tasarımlarında çocukların bedensel gelişimi ilk aşamada değerlendirilmektedir. Çocuk parka girdiği zaman tırmanma, çıkma ve kayma gibi fonksiyonları rahat bir şekilde gerçekleştirmektedir. Bacak kasları, kol kasları ve diğer kasların çalışması için özel tasarlanan gemi oyun parkı, çocuğunuzun gelişiminde etkili rol oynamaktadır.

Ruhsal Gelişime Katkısı
Bunun yanı sıra gemi şeklindeki tasarım sayesinde uçsuz bucaksız okyanuslara açılabilir. Diğer yandan korsanları hayal ederek, ‘ çarpışmaya hazır olun’ diyerek amansız bir savaşın içine girebilir. Ya da gemi dışına çıkarak boğulma numarası yaparak, ‘beni kurtarın’ diye bağırabilir. Bütün bunlar çocuğunuzun hayal gücünü doruklara çıkarır. Ayrıca arkadaşlarıyla korsanlara karşı kılıç sallayarak, ‘iş birliği’ anlayışını geliştirir. Neşeli çocuklar, sadece ailenin değil, toplumun neşesini artırmaktadır. Oyun parkından gelen çocuk sesleri, herkes için huzur kaynağıdır.

Grup anlayışı, bir amaç uğruna mücadele ve dostluk gibi kavramların gelişimine katkı sağlayan gemi oyun parkı tasarımlarımız, sağlam ve dayanıklı özelliklere sahiptir.

Çocuk ruhuna hitap eden tasarımlarımız, çiçek, kelebek ve sevimli karakterlerle desteklenmektedir. Çocuk psikolojisi üzerinde renklerin ve tasarımların etkisi büyüktür. Bu nedenle tasarımlarımızda canlı renklere öncelik verdik.

Bebeklere özel oyun gurupları, bebeğinizin bedensel gelişimi için özel tasarlanmıştır. Bebek oyun grupları, bedensel ve ruhsal gelişimin birlikte gerçekleşmesini sağlamaktadır. Tasarımlarda kullanılan ham maddede herhangi bir kanserojen madde bulunmamaktadır.

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image