GenelİÇ MEKAN OYUN GRUPLARI

10 Ağustos 2022by parkworld

İç mekan oyun grupları kapalı mekanlarda kullanıma uygun şekilde üretilir. Üretim aşamasında çocuklarınızın zarar görmesini minimuma indirecek malzemeler kullanılır. 3 yaşından büyük çocuklar için kullanımı uygundur ve taşıma kapasitesi 150 kg olarak hesaplanmıştır. Çocukların ve gençlerin rahat,güvenli ve özgür bir biçimde eğlenebilmesi için softplay oyun grupları rahatlıkla tercih edilebilir. Eğlenceli ve zeka geliştirici olan softplay...

İç mekan oyun grupları kapalı mekanlarda kullanıma uygun şekilde üretilir. Üretim aşamasında çocuklarınızın zarar görmesini minimuma indirecek malzemeler kullanılır. 3 yaşından büyük çocuklar için kullanımı uygundur ve taşıma kapasitesi 150 kg olarak hesaplanmıştır.

Çocukların ve gençlerin rahat,güvenli ve özgür bir biçimde eğlenebilmesi için softplay oyun grupları rahatlıkla tercih edilebilir. Eğlenceli ve zeka geliştirici olan softplay oyun grupları, günümüzde çocuklar ve aileler tarafından şiddetle ilgi görüyor ve tavsiye ediliyor. Genellikle otel, avm, çocuk oyun parkları, iç mekan ya da dış mekanlar gibi alanlarda tercih edilen oyun gruplarıdır.

Günümüzde çocuklarımızın rahatça ve güvenli biçimde eğlenebileceği oyun alanları kısıtlı. İç mekan oyun alanları, çocuklarımızın en güvenli biçimde eğlenebileceği şekilde tasarlanıp, üretilmektedir. Ailelerin avmlerde ya da alanlarda çocuklarını rahatlıkla oyun alanlarına teslim edebilmektedirler. Bu iç mekan oyun alanlarında, genellikle trambolin, top havuzu, sünger havuzu, kaydıraklar, hareketli oyuncaklar, engelli parkurlar gibi eğlence aktiviteleri bulunmaktadır. Bununla birlikte zipline, tırmanma duvarı, maket evler, plastik oyuncaklar gibi diğer türde eğlence aktiviteler iç mekan ürünler kategorisine dahil edilebilmektedirler.

 

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image