GenelAKRİLİK ZEMİN NEDİR?

10 Ağustos 2022by parkworld

Akrilik zemin dayanıklı, hijyenik, temizliği kolay, şık görünen, uygulama ve tamiri oldukça kısa sürede yapılan bir zemin türüdür. Muhtelif reçine ve sentetik dolgulara açık ve kapalı alanlar için uygulanabilen akrilik zemin yoğun kullanıma ve her türlü kimyasala karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür ve her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilir. Bu kaplama ile zeminler temiz, düz ve renkli...

Akrilik zemin dayanıklı, hijyenik, temizliği kolay, şık görünen, uygulama ve tamiri oldukça kısa sürede yapılan bir zemin türüdür. Muhtelif reçine ve sentetik dolgulara açık ve kapalı alanlar için uygulanabilen akrilik zemin yoğun kullanıma ve her türlü kimyasala karşı dayanıklıdır. Uzun ömürlüdür ve her türlü zemine kolaylıkla uygulanabilir. Bu kaplama ile zeminler temiz, düz ve renkli hale gelir.

Akrilik zeminde kayma ve kaydırma olmaz, elastik yapısı neden ile çatlamaz, kırılmaz. Açık ve kapalı alanlar için düşünülmüş, her hava koşulunda kullanılabilen bir kaplamadır.

 

AKRİLİK ZEMİN NERELERDE KULLANILIR?

-TENİS KORTLARI

-BASKETBOL SAHALARI

-VOLEYBOL SAHALARI

-BADMİNTON SAHALARI

-OKUL SPOR SALONLARI

 

AKRİLİK ZEMİN KULLANIM AVANTAJLARI

Değişik alanlarda kullanılan Akrilik Zemin Kaplamaları kullanıldığı ortamlarda pek çok artı değeri de beraberinde getirmektedir.

-Güneş ışınlarını geçirmez.

-Oldukça ekonomiktir.

-Nem ve suya dayanıklıdır.

-Hijyenik bir yapıya sahipti

-Su ile temizlenmesi çok kolaydır.

-Tamiri hızlı ve kolay yapılmaktadır.

-Uzun ömürlü bir sistemdir.

-Kırılma ve çatlama yapmaz.

 

https://www.parkworld.com.tr/wp-content/uploads/2022/03/katalog-bg-21-22.png

Teklif Formu

bt_bb_section_top_section_coverage_image